O NAS

PIĘKNA RESTAURACJA W SERCU ŁAZIENEK KRÓLEWSKICH

Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Restauracja mieści się w wyjątkowym budynku Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. To budynek o ponad 150-letniej historii. Jak za dawnych czasów wypełniają go okazałe tropikalne rośliny, w tym ponad 100- letnia palma!

W 2014 r. wnętrze restauracji zostało poddane kapitalnemu remontowi. Za wystrój wnętrza odpowiada słynny scenograf polskiej Opery Narodowej – Boris Kudlička i pracownia architektoniczna WWA Architekci. Nową identyfikację wizualną restauracji opracowało biuro projektowe Lange&Lange. Nowoczesny elegancki design i bujna roślinność oranżerii tworzą razem unikalny, magiczny klimat restauracji Belvedere.

WYJĄTKOWA ATMOSFERA Z MUZYKĄ NA ŻYWO

W Restauracji Belvedere Goście codziennie mogą cieszyć się muzyką na żywo. Utalentowani artyści: pianiści i wokalistki wykonują utwory smooth jazzowe codziennie wieczorem od poniedziałku do soboty oraz podczas niedzielnego lunchu. Nastrojowa muzyka, bujna roślinność i otoczenie pięknego parku tworzą wyjątkową, magiczną atmosferę Belvedere.

MIEJSCE TWORZONE PRZEZ LUDZI Z PASJĄ

W restauracji Belvedere nie ustajemy w dążeniu do doskonałości. Nasz Zespół to ludzie pełni pasji, oddający się pracy całym sercem. Dzięki nim nasi Goście mogą codziennie cieszyć się wspaniałym restauracyjnym doświadczeniem.