OFERTA WESELNA

Ze względu na piękne, parkowe otoczenie oraz zabytkową, ale designerską przestrzeń naszą specjalnością są przyjęcia weselne. Ten wyjątkowy dzień, w tak niezwykłym wydaniu pozostanie niezapomnianym przeżyciem, przywołującym jedynie pozytywne emocje.

Restauracja Belvedere jest też idealnym miejscem na mniejsze przyjęcia rodzinne – np. rocznice, komunie, chrzciny, imieniny, i inne.

Polskie menu w awangardowej odsłonie autorstwa szefa kuchni Tomasza Łagowskiego w połączeniu z niepowtarzalnymi wnętrzami restauracji zrealizowanymi według projektu Borisa Kudlicki dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

W celu zorganizowania przyjęcia rodzinnego, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży, który przygotuje dla Państwa ofertę indywidualną.

W Belvedere możesz zorganizować przyjęcie weselne lub okolicznościową kolację serwowaną nawet dla 300 osób.

W lutym 2019 powstało Belvedere Wedding Club, inicjatywa skupiająca zaprzyjaźnione agencje ślubne, konsultantów ślubnych, oraz firmy i podwykonawców z branży ślubnej. Głównym celem BWC jest zacieśnianie kontaktów pomiędzy agencjami i firmami działającymi w sektorze ślubnym, pomoc Parom Młodym w Polsce i za granicą, a także wspieranie firm w pozyskiwaniu nowych kontaktów biznesowych oraz klientów.

Zachęcamy do odwiedzenie strony na Instagramie, gdzie zamieszczamy zdjęcia z bieżących realizacji.

Cezary Tempiński

Cezary Tempiński

Starszy Specjalista ds. sprzedaż
Przyjęcia okolicznościowe, wesela,
spotkania firmowe, bankiety


+48 22 55 86 743
+48 608-413-362
cezary.tempinski@belvedere.com.pl

Wiktoria Jabłońska

Wiktoria Jabłońska- Kobus

Specjalista ds. sprzedaży
Przyjęcia okolicznościowe, wesela,
spotkania firmowe, bankiety


+48 22 55 86 745
+48 691-886-227
wiktoria.jablonska@belvedere.com.pl