Oferta Weselna

Oferta Weselna
Oferta Weselna
Oferta Weselna
Oferta Weselna
Oferta Weselna
Oferta Weselna

Ze względu na piękne, parkowe otoczenie oraz zabytkową, ale designerską przestrzeń naszą specjalnością są przyjęcia weselne. Ten wyjątkowy dzień, w tak niezwykłym wydaniu pozostanie niezapomnianym przeżyciem, przywołującym jedynie pozytywne emocje.

Restauracja Belvedere jest też idealnym miejscem na mniejsze przyjęcia rodzinne – np. rocznice, komunie, chrzciny, imieniny, i inne.

Polskie menu w awangardowej odsłonie autorstwa szefa kuchni Tomasza Łagowskiego w połączeniu z niepowtarzalnymi wnętrzami restauracji zrealizowanymi według projektu Borisa Kudlicki dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń.

W celu zorganizowania przyjęcia rodzinnego, prosimy o kontakt z Działem Sprzedaży, który przygotuje dla Państwa ofertę indywidualną.

W Belvedere możesz zorganizować przyjęcie weselne lub okolicznościową kolację serwowaną nawet dla 300 osób.

W lutym 2019 powstało Belvedere Wedding Club, inicjatywa skupiająca zaprzyjaźnione agencje ślubne, konsultantów ślubnych, oraz firmy i podwykonawców z branży ślubnej. Głównym celem BWC jest zacieśnianie kontaktów pomiędzy agencjami i firmami działającymi w sektorze ślubnym, pomoc Parom Młodym w Polsce i za granicą, a także wspieranie firm w pozyskiwaniu nowych kontaktów biznesowych oraz klientów.

Zachęcamy do odwiedzenie strony na Instagramie, gdzie zamieszczamy zdjęcia z bieżących realizacji.

Belvedere Wedding Club

Cezary Tempiński

Cezary Tempiński

Specjalista ds. sprzedaży
Przyjęcia okolicznościowe, wesela, spotkania firmowe, bankiety

+48 22 55 86 743

+48 608 413 362

cezary.tempinski@belvedere.com.pl