Elżbieta Nitsze nowym prezesem Belvedere Gourmet Group

W sierpniu 2021 powitaliśmy na pokładzie Panią Elżbietę Nitsze, która objęła stanowisko Prezesa Zarządu w Grupie Belvedere.

Będzie odpowiadać za dalszy rozwój naszej firmy, w której portfolio znajdują się obecnie takie marki premium jak Restauracja Belvedere, Belvedere Catering by Design oraz Mój Prywatny Kucharz.

Elżbieta Nitsze od 2014 roku związana była z jednym z najlepiej ocenianych przez Gości warszawskich hoteli, niezależnym Airport Hotel Okęcie. Jako jego dyrektor zmierzyła się z sukcesem z wyzwaniem wprowadzenia obiektu, po jego rozbudowie i modernizacji, ponownie na rynek hoteli klasy premium. Owocem tych zmian jest fakt, że zarówno hotel jak i członkowie jego zespołu w ostatnim pięcioleciu stali się laureatami szeregu nagród i wyróżnień, w tym miedzy innymi MP Power Award 2016 roku dla hotelu.

W trakcie swojej ponad 20-letniej działalności w branży, Elżbieta Nitsze pracowała między innymi w Warsaw Marriott Hotel, Sheraton Warsaw Hotel & Towers, prowadziła własną działalność konsultingową i szkoleniową w obszarze hotelarstwa. Przez 6 lat, do roku 2014 związana była z siecią hoteli Elbest Hotels: jako Dyrektor Generalny nowego Hotelu Krynica**** w Krynicy-Zdroju, oraz jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu całej sieci hotelowej. Od początku roku 2020 dodatkowo pełni funkcję Dyrektora Regionalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dla województwa mazowieckiego.

Elżbieta Nitsze jest absolwentką prestiżowej szkoły hotelarskiej w Wiśle. Studiowała zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej. W roku 2017 ukończyła General Managers Program organizowany przez prestiżową Cornell’s School of Hotel Administration przy Cornell Univeristy.

Od ponad 10 lat jako trener dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z hotelarzami i inwestorami w ramach szkoleń specjalistycznych w Akademii Hotelarza. Jest autorką wielu artykułów na łamach prasy branżowej, w tym wielu o skutecznej sprzedaży i efektywnym zarządzaniu. Aktywnie wspiera projekty CSR, jest m.in. współpomysłodawcą i współorganizatorem akcji Hotel Super Hero – wydarzenia cyklicznego, w którym hotelarze realizują zbiórkę pieniężną na rzecz fundacji SOS Wioski Dziecięce. Jej zaangażowanie oraz nowoczesne podejście do zarządzania zostało uhonorowane tytułem „Dyrektor Generalny hotelu niezależnego” w konkursie Hotelarz Roku 2015, organizowanym przez „Hotelarza” i Horwath HTL.

Jeszcze raz – gorąco witamy w drużynie Belvedere Gourmet Group!

Restauracja Belvedere

Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Restauracja mieści się w wyjątkowym budynku Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. To budynek o ponad 150-letniej historii. Jak za dawnych czasów wypełniają go okazałe tropikalne rośliny.

 

Ostatnie artykuły