Grazing Menu czyli nowości w karcie Restauracji Belvedere

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na kulinarną ucztę smaków w postaci Grazing Menu.

Grazing menu to wszechstronne doznania kulinarne składające się z kompozycji potraw w formie degustacyjnej, utworzonych w oparciu o naszą aktualną kartę menu.
Każdy z Gości ma możliwość posmakowania potraw z menu, w którym znajdują się dwie przystawki zimne, jedna przystawka gorąca, dwa dania główne oraz wyśmienity deser, a wszystko to poprzedzone z znakomitym amuse-bouche.

Grazing menu jest doskonałym sposobem na wspólne poznawanie smaków, gdzie można cieszyć się smakiem większej ilości potraw, co pozwoli na poznanie naszej kuchni w jeszcze szerszym ujęciu.

Rozsmakuj się w kuchni Restauracji Belvedere, celebruj czas spędzony z bliskimi degustując kultowe propozycje grazing menu Restauracji Belvedere.

Restauracja Belvedere

Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Restauracja mieści się w wyjątkowym budynku Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. To budynek o ponad 150-letniej historii. Jak za dawnych czasów wypełniają go okazałe tropikalne rośliny.

 

Ostatnie artykuły