Jesienne kompozycje smaków

Sceneria Łazienek Królewskich przybiera ciepłe, złociste barwy. Jest to czas, aby powitać nowy sezon w karcie Restauracji Belvedere. Jesienne menu autorstwa Łukasza Guzińskiego, Szefa Kreatywnego oraz Tomasza Łagowskiego, Executive Szefa to bogactwo smaków, w które obfituje najbardziej malownicza pora roku. W kulinarnych interpretacjach dań królują sezonowe warzywa, leśne grzyby oraz aromatyczne mięsa takie jak gęsina czy dziczyzna. Każda z propozycji idealnie sprawdza się w towarzystwie starannie dobranych przez sommeliera win, tworząc unikalne kompozycje smaków.

Zapraszamy do Restauracji Belvedere na degustację najnowszej odsłony menu w scenerii malowniczych, pełnych koloru Łazienek Królewskich. Poczuj wyjątkową atmosferę miejsca, która dopełni unikalne kulinarne doświadczenie.

Restauracja Belvedere

Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Restauracja mieści się w wyjątkowym budynku Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. To budynek o ponad 150-letniej historii. Jak za dawnych czasów wypełniają go okazałe tropikalne rośliny.

 

Ostatnie artykuły