Majówka w Restauracji Belvedere

Majówka to idealna okazja do wiosennego odpoczynku w promieniach słońca wśród budzącej się do życia przyrody. Dla tych z Państwa, którzy zostają w Warszawie szykujemy w restauracji Belvedere wyjątkowy tydzień „Majówka w Belvedere” podczas, którego zachęcamy do celebrowania chwil w ogrodzie restauracji lub w jej wnętrzu, pośród egzotycznej roślinności.

Nasz kreatywny szef kuchni Sebastian Olma przygotował dla Państwa, obok naszego stałego menu, wyjątkową ofertę trzech królewskich burgerów:
Królewski Burger ze świeżym homarem, Królewski Burger z wyjątkowo delikatną japońską wołowiną wagu, Królewski Wege Burger z boczniakiem i serem kozim.

Do każdego z burgerów serwować będziemy świeże szparagi w tempurze oraz sosy; majonez ostrygowy, musztardowy i bernaise.

W tym wyjątkowym czasie nie może zabraknąć orzeźwiającego aperitifu, który pozwoli  Państwu w samym  sercu pięknego Parku Łazienek Królewskich delektować się smakiem letnich owoców.

Przygotowaliśmy specjalne koktajle na bazie szampana Moët & Chandon Ice Impérial.  Moët Ice Impérial łączy orzeźwiający smak szampana, zachowując jednocześnie kunszt winiarski, jaki marka Moët & Chandon celebruje od stuleci. Intensywny, owocowy i orzeźwiający – Moët Ice Impérial to letnie oblicze szampana, które smakują najlepiej w letnim ogrodzie przy muzyce na żywo.  Zapraszamy na trzy specjalnie skomponowane letnie orzeźwiające lemoniady: mango z marakują, biała herbata z malinami, koktajl z sorbetem truskawkowym

Przygotowaliśmy specjalne koktajle na bazie szampana Moët & Chandon Ice Impérial.  Moët Ice Impérial łączy orzeźwiający smak szampana, zachowując jednocześnie kunszt winiarski, jaki marka Moët & Chandon celebruje od stuleci. Intensywny, owocowy i orzeźwiający – Moët Ice Impérial to letnie oblicze szampana, które smakują najlepiej w letnim ogrodzie przy muzyce na żywo.

Zapraszamy na trzy specjalnie skomponowane letnie orzeźwiające lemoniady:
mango z marakują, biała herbata z malinami, koktajl z sorbetem truskawkowym

Majówka w Restauracji Belvedere

Muzyka na żywo wybrzmi w naszym letnim ogródku 1, 3 oraz 5 maja w godzinach 12:30 – 16:30, a w sobotni wieczór od 19:00 we wnętrzach restauracji.

Wszystkich Państwa zapraszamy do rezerwacji stolika.

Restauracja Belvedere

Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Restauracja mieści się w wyjątkowym budynku Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. To budynek o ponad 150-letniej historii. Jak za dawnych czasów wypełniają go okazałe tropikalne rośliny.

 

Ostatnie artykuły