Nowa letnia karta MENU

Już od połowy czerwca zapraszamy na nasze nowe letnie Menu. Dominują w nim lekkie przekąski ze szparagami, sałatami, świeżymi rybami, oraz nowalijkami. Nowe pozycje pojawiły się również w pozycji dań głównych jak np. Królewski Burger z homarem lub jagnięcina w sosie gorgonzola. Do przekąski lub dania głównego warto dobrać nowe specjalne dodatki lub sosy. Zupełnie zmieniła się także karta deserów. Postawiliśmy na smaki świeżych truskawek, cytryn i malin.

Ze względu na sentyment naszych Gości do niektórych stałych pozycji w karcie pozostały ulubione pozycje, jak np. tatar, wołowina a la tremo czy troć w sosie szampańskim. Tradycyjnie także zapraszamy na selekcję naszych steków z całego świata. Oczywiście wszystko wykwintnie zaaranżowane przez naszego Szefa Kuchni – Sebastian Olmę.

Restauracja Belvedere

Restauracja Belvedere to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych punktów na kulinarnej mapie Polski. Restauracja mieści się w wyjątkowym budynku Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich. To budynek o ponad 150-letniej historii. Jak za dawnych czasów wypełniają go okazałe tropikalne rośliny.

 

Ostatnie artykuły